Magorzata Ipohorska-Lenkiewicz – Wrocław

Kamienie

Ekspert Feng Shui

Dyplomowana absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu

Każda pozytywnie myśląca osoba zgodzi się ze stwierdzeniem, iż postrzegane przez człowieka nieprzychylne zdarzenia losowe warto zamienić w korzystną dla niego rzeczywistość.
Sztuka Feng Shui pozwala na zastosowanie takiej filozofii życia, która każdemu, kto zechce skorzystać z jej mądrości, pomoże w osiąganiu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, w realizacji własnych celów, marzeń i pragnień.
Ekspertyza Feng Shui jest pracą wymagającą szczegółowego i indywidualnego podejścia oraz wykazania się niezwykle obszerną wiedzą tematu. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze znakomitych nauczycieli z prof.dr.hab. Zbigniewem Królickim na czele, dzięki którym pokochałam sztukę Feng Shui. Stała się ona moją pasją, którą z powodzeniem zajmuję się od siedmiu lat.

Jako numerologiczna „7”, posiadam mocno rozwiniętą intuicję, niezwykle pomocną w pracy nad poszczególnymi ekspertyzami.

Proponuję usługi doradcze i eksperckie w zakresie.

  • Konsultacje przy zakupie nieruchomości
  • Ekspertyzy i propozycje aranżacji mieszkań, domów, ogrodów, z uwzględnieniem poprawy sytuacji w sferach interesujących klienta
  • Ekspertyzy i propozycje aranżacji firm (biura, lokale usługowe, sklepy) ze szczególnym uwzględnieniem sfery finansowej  oraz relacji międzyludzkich
  • Projektowanie logo firmy, wizytówek, papieru  firmowego
  • Numerologia

Szczęśliwy człowiek, którego życie uległo korzystnej przemianie, po zastosowaniu się do propozycji zawartych w ekspertyzie, to dla mnie prawdziwa radość i satysfakcja.

Małgorzata Ipohorska-Lenkiewicz
Kontakt:
tel. 692 734 618
e-mail: malgorzataipohorska@gmail.com