Grażyna Janusz – Wrocław

Kamienie

Każdy człowiek poszukuje szczęścia. Ale zdarza się, że mimo wszelkich starań los nie układa się po naszej myśli. Wtedy sięgamy do skarbów wielowiekowej mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie i zachowanej do dnia dzisiejszego w różnych  kulturach świata. Łączymy ją ze współczesną wiedzą filozoficzną, psychologiczną, techniczną i podejmujemy próbę „naprawy”.

Feng shui jako sztuka życia w zgodzie z prawami natury, w dobie pośpiechu, ciągłego stresu i oderwania od naturalnych źródeł, staje się coraz popularniejsza. Uniwersalność tej wiedzy powoduje, że każdy z nas może poprawić jakość swojego życia, niezależnie od rodzaju problemów z jakimi przyszło mu się zetknąć.

Inżynieria Przestrzeni to działania w obrębie najbliższego otoczenia – mieszkania, biura, domu, polegające na dostosowaniu konkretnego miejsca do konkretnego człowieka i jego potrzeb. Wprowadzenie odpowiednich zmian powoduje, że łatwiej realizujemy własne cele, lepiej układają się nasze relacje z rodziną, współpracownikami, partnerami w biznesie, osiągamy sukcesy – czujemy się szczęśliwsi i  mamy poczucie, że los nam sprzyja.

Jeżeli czujesz, że przyszedł moment na zmiany, to chciałabym Ci w tym pomóc i zaproponować:
– wykonanie ekspertyzy domu, mieszkania lub biura,
– ocenę działki budowlanej oraz projektu domu,
– pomoc w zaprojektowaniu ogrodu,
– dobór osobistych remediów.

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, z zamiłowania zajmuję się aranżacją wnętrz i projektowaniem ogrodów. Połączenie tych dziedzin z wiedzą feng shui pozwala mi na zaproponowanie rozwiązań najlepszych dla Ciebie, Twoich bliskich i Twoich współpracowników.

 

Grażyna Janusz

tel. 795-576-548

email: grazynajanusz@op.pl

www.feng-shui.org.pl