Informacje o Studium – Rok założenia 1996

Akademia Feng Shui

Studium Psychologii Przestrzeni wg Feng Shui

Jedyna tego typu dwuletnią szkołą w Europie, która działa nieprzerwanie  od 1996 roku.

Studium Psychologii Przestrzeni jest szkołą prywatną, policealną, prowadzoną od roku 1996 przez Stowarzyszenie Działań Ekologicznych we Wrocławiu (drugą placówką prowadzona przez Stowarzyszenie jest Studium Edukacji Ekologicznej).

Studium powstało z inicjatywy prof. dr hab. Zbigniewa Królickiego autora wielu publikacji na temat zasad Feng Shui, numerologii chińskiej i radiestezji. Skupiła w gronie pedagogicznym wielu specjalistów i pasjonatów kultury Chińskiej, którzy z pasją chcą przekazywać i propagować wiedzę z dziedziny aranżacji przestrzeni i zasad życia zgodnego z harmonią natury.

W toku kilkunastoletnich doświadczeń zostały wypracowane proste i skuteczne metody dydaktyczne pozwalające słuchaczom skutecznie i z przyjemnością poznawać tajniki wiedzy na temat medycyny Chińskiej i filozofii oraz zasad Feng Shui i aranżacji przestrzeni. Studium współpracowało między innymi z Howardem Choy’em w zakresie Wędrującej Gwiazdy i Psychologii Przestrzeni i Mistrzem Ken Lai’em w dziedzinie Czterech Filarów Przeznaczenia.

Wypracowaliśmy atrakcyjny program nauczania w systemie zaocznym, korespondencyjnym oraz nowoczesną metodę nauczania przez komputer E learning.

Absolwenci Studium, skupieni w Ogólnopolskim Gronie Konsultantów Feng Shui, wykonują usługi w zakresie ekspertyz Feng Shui, uczestniczą w wykładach i prelekcjach na terenie całego kraju.

Dzięki naszym działaniom sztuka feng shui stała się dziedziną popularną i znaną, pomagając innym w codziennym życiu, w tworzeniu harmonijnego i przyjaznego środowiska.