Zofia Pietkowska – Legnica

Kamienie

Konsultant roku 2010
Absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu – ekspert feng shui, licencja nr 151/1/2008, wykładowca Akademii

„Feng Shui otwiera oczy Twoich oczu” 

Feng Shui w dzisiejszej postaci, jako obszerna, logiczna wiedza o poprawianiu jakości życia, dzięki możliwościom kształtowania otaczającej nas przestrzeni, a także jako umiejętność kierowania   procesami w niej zachodzącymi dla równowagi i harmonii, powstawała w Chinach tysiące lat.    Aby zastosować  tę wiedzę w swoim życiu, jak i w życiu innych ludzi, trzeba kształcić się  wiele lat u najlepszych nauczycieli. Ekspertyza Feng Shui jest pracą wielopłaszczyznową,  wymagającą wnikliwego podejścia i wykazania się różnorodną wiedzą tematu.

To na uczelni nauczyłam się zasad tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Dietetyki Pięciu Elementów, sztuki Tai Chi Chuan czy sedna Filozofii Chińskiej i I Cing. Wiele godzin spędziłam nad Interpretacjami, porządkując przestrzeń zgodnie z regułami Szkół Formy i Kompasu.  Ucząc się Radiestezji, Numerologii, Astrologii, Wędrującej Gwiazdy czy Czterech Filarów Przeznaczenia potrafię dostrzec to czego inni nie widzą.  W tym pomogły mi zajęcia z Wizualizacji.  Mając taką wiedzę stałam się psychologiem przestrzeni, mogąc doradzić każdemu w wyborze najlepszych działek, domów czy mieszkań. Umiem pomóc w polepszeniu relacji w pracy i w rodzinie, zaaranżować biuro, sklep czy inny zakład pracy, aby przynosił zyski. Stosuję ochronę  przed szkodliwymi wpływami.

Sztuką Feng Shui interesuję się z powodzeniem od kilku lat. Obserwuję z satysfakcją jak życie  moje i moich bliskich zmienia się na lepsze.
Obecnie prowadzę Pracownię Ekspertyz Feng Shui i Opracowań Rosyjskojęzycznych Tekstów Handlowych. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności nauczycielskiej. Ukończyłam filologię rosyjską i podyplomowe studia „Rosyjski Język Biznesu” na Uniwersytecie Wrocławskim, a w 2008 roku obroniłam pracę dyplomową na Akademii Feng Shui we Wrocławiu na ocenę celującą. Posiadam licencję nr 151/1/2008. Na Akademii zostałam wykładowcą przedmiotu Ogrody Feng Shui. Tworzenie ogrodów w regułach feng shui jest moją pasją. Tu niezwykle ważne jest, aby ogród stanowił stylistyczną jedność z domem, będąc przedłużeniem jego przestrzeni. Opracowując ekspertyzę ogrodu jak i każdego wnętrza, wykorzystuję profesjonalne programy komputerowe, pozwalające przedstawić finalne obrazy. Poniżej zamieszczam przykładowo kilka zdjęć istniejących już  moich realizacji ogrodowych.

Chętnie odpowiem na pytania, gdyż zgodnie z przysłowiem chińskim:
”Ten, który pyta pozostaje głupcem przez chwilę, lecz ten który nie zadaje pytań, będzie nim zawsze”.
Pozdrawiam serdecznie
Zofia Pietkowska

Kontakt:  e-mail:  czungfu@wp.pl
tel. kom. 697 089 533