Ireneusz Mielec – Lubań

Kamienie

Konsultant Roku 2009
Absolwent Akademii Feng Shui we Wrocławiu – ekspert feng shui, licencja nr 077/V/2001, członek zespołu Feng Shui Consulting Team

Swoją przygodę z Feng Shui rozpocząłem ponad 15 lat temu. W swojej pracy korzystam z umiejętności i wiedzy zdobytej między innymi na kursach radiestezji, Reiki oraz Kursie Metody Silvy. Zwieńczeniem moich zainteresowań Feng Shui było ukończenie z wynikiem celującym Akademii Feng Shui we Wrocławiu w marcu 2002 roku. Od tego dnia stałem się aktywnym ekspertem wykonującym profesjonalne ekspertyzy.

Z wielkim powodzeniem stosuję również Feng Shui na co dzień w swoim życiu. Z moich usług korzystają firmy zajmujące się prowadzeniem działalności gospodarczej oraz osoby prywatne.

W dowód uznania za jakość ekspertyz w 2003 roku otrzymałem zaszczytny tytuł “Eksperta Roku”. W dalszym ciągu pogłębiam swoją wiedzę na licznych seminariach i stażach konsultantów prowadzonych przez najlepszych wykładowców. Feng Shui to wielka przygoda, która daje mi możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, pogłębiania wiedzy, wykonywania niezwykle inspirującego zawodu i bycia szczęśliwym. Największą satysfakcje odczuwam jednak wtedy gdy spotykam się ze swoimi klientami, którym wykonywałem ekspertyzy i widzę jak realizują się ich marzenia, jak zmienia się w pozytywnym kierunku ich życie i że są dzięki mnie szczęśliwi.

Wszystkich serdecznie zapraszam do skorzystania z usług. Wykonuję ekspertyzy w kraju i za granicą. Porady nie wymagające wykonania ekspertyzy są bezpłatne.

Kontakt:

59-800 Lubań Rynek Sukiennice 25
53-329 Wroclaw Pl. Powstancow Slaskich 1/36
e mail:komunikatorluban@o2.pl
telefon kom. 0 510-16-99-88,

http://konsultantfengshui.pl/