Magdalena Wysoczańska – Gorzów Wlkp.

Kamienie

Z wykształcenia jestem magistrem biologii, a moją pasją życiową jest Feng Shui. Sztukę Feng Shui studiowałam w Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Uczestniczyłam również w wielu kursach dotyczących gotowania według pięciu przemian, a w 2010 roku ukończyłam czteroletni kurs dietetyki leczniczej według tradycyjnej medycyny chińskiej, prowadzony przez Inę Diolosę. Cały czas uczę się filozofii chińskiej, gdyż wiedza o człowieku, o jego zdrowiu i powodzeniu w życiu daje możliwość pomocy wielu ludziom.
W swojej pracy eksperta podpieram się Astrologią Chińską, I Cing, numerologią chińską i zachodnią. Moja ekspertyza powstaje w oparciu o szkoły: form, szkoły kompasu, wędrującej gwiazdy. Wykonuję ekspertyzy domów, mieszkań, ogrodów, firm, lokali, działek budowlanych, sklepów itd. Projektuję zgodnie z zasadami Feng Shui, logo firmy nazwę firmy, wizytówki, strony internetowe, papier firmowy oraz reklamę firmy.
Twoja obecna aranżacja domu, mieszkania, biura, firmy przyczyniła się do tego co udało Ci się osiągnąć w swoim życiu do dnia dzisiejszego. Skąd to wiem? Zanim zaczęłam pracować jako ekspert praktykowałam Feng Shui w swojej przestrzeni życiowej. Tobie również polecam Feng Shui.

KONTAKT:
kom: 668 35 88 28