Izabela Kurz-Jaślanek – Gorzów Wlkp. / Deszczno

Kamienie

“Tylko oczyma drugich możemy dostrzec własne błędy” – przysłowie chińkie

Fascynacja Naturą, jej prawami i Dalekim Wschodem doprowadziła do tego, że znalazłam swoje miejsce na Ziemi i mogę robić to co przynosi mi najwięszą satysfakcję i mogę pomagać drugiemu człowiekowi.

Z wykształcenia jestem mgr inż. zootechnik. Moja praca i życie zawsze były związane z Naturą, dlatego też doskonale rozumiem jej prawa i prawa sztuki Feng Shui. Sztuka Feng Shui stała się moją pasją i filozofią na lepsze życie, jeżeli chcesz może stać się także Twoją.

Moja data urodzenia sprawiła, że w astrologii chińkiej jestem Ognistą Małpą, co przyniosło mi wielką ciekawość świata i nauki. Dlatego też z ogromną ochotą pochłaniam wiedzę i tajniki starożytnej, chińkiej sztuki Feng Shui. Wiedzę zdobywałam w Akademii Feng Shui we Wrocławiu pod kierunkiem wybitnych specjalistów prof. dr hab. Zbigniewa Króickiego, mgr Krzysztofa Maćko i innych. Dalej kontynuuję naukę poszerzającą moją wiedzę na kursie Dietoterapii chińkiej Iny Diolosy z Instytut Avicenny we Francji oraz na kursie farmakologii chińkiej dr Tadeusza Błaszczyka. Jestem dyplomowanym ekspertem i konsultantem Feng Shui, członkiem Akademii Feng Shui przy Stowarzyszeniu działań Ekologicznych we Wrocławiu.

Wykonuję ekspertyzy aranżacji przestrzeni według zasad Feng Shui przy:
– zmianie, zakupie nowego mieszkania,
– zakupie działki i budowie domu,
– zakładaniu ogrodu,
– zakładaniu własnej firmy,
– organizowaniu biura, a także innych lokali użytkowych i handlowych,
– tworzeniu wizytówek i logo firmy,
– poprawie stosunków rodzinnych, partnerskich, w pracy,
– oraz zajmują się wykonywaniem i zastosowaniem polskich remediów.

Przy ekspertyzie korzystam z numerologii i astrologii chińskiej oraz zachodniej, starożytnej Księgi Mądrości I Cing jak również wielu innych metod, ale przede wszystkim z własnej intuicji.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, radośniejsze, bardziej świadome i zdrowsze to zapraszam na konsultacje do mojej Pracowni Ekspertyz Feng-ShuiWu Xing” mieszczącej się w centrum Gorzowa Wlkp przy ul Sikorskiego 8-9/324.

Pracownia ekspertyz Feng-Shui “Wu Xing” służy również propagowaniu zdrowia i urody poprzez promowanie wiedzy o gotowaniu według 5 Przemian, dietoterapiach, farmakologii chińskiej i naturalnychterapiach chińskich, gdyż gwarancję harmonii w życiu każdego człowieka jest połączenie zasad aranżacji przestrzeni w/g Feng-Shui z zasadami świadomego odżywiania się i dbałości o zdrowie psychiczne.

Pozdrawiam i zachęcam do spotkania ze mną.

Kontakt:
Tel. + 48 500 089 276
e-mail : izajaslanek@tlen.pl