POLECAMY
lina rozdzielająca

E-learning Akademii Feng ShuiStudium Edukacji EkologicznejSzkoła Coachingu

studiuj przez internet

KONTAKT
lina rozdzielająca

Akademia Feng-Shui we Wrocławiu
54-237 Wrocław
ul. Starograniczna 28
poniedziałek - piątek 10:00-19:00

Tel./Fax:
(71) 355-40-27
(71) 354-60-94

E-mail: afs@feng-shui.edu.pl

Nr konta:
BZ.WBK I o / Wrocław
67 1090 2398 0000 0006 0802 6774
Kod SWIFT: WBKPPLPP

czytaj więcej

WYKŁADOWCY
lina rozdzielająca

wykładowcy

prof. dr hab. Zbigniew Królicki

Jeden z pierwszych popularyzatorów Feng Shui w Polsce, autor licznych publikacji z tej dziedziny, między innymi książki "Feng Shui - niech przestrzeń pracuje dla ciebie". Autor wielu publikacji z radiestezji, medytacji dynamicznej i medycyny chińskiej. Wieloletni konsultant Feng Shui. Założyciel Akademii Feng-Shui we Wrocławiu.

dr n. med. Leszek Tucholski

Lekarz chirurg, homeopata, irydolog i zielarz. Specjalizuje się w leczeniu chorób przewlekłych. Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lekarzy i Farmaceutów Homeopatów. Znawca medycyny orientalnej oraz metod naturalnego wspomagania zdrowia.

mgr Krzysztof Maćko

Znawca symboli Chińskich, prowadzi zajęcia w Akademii z filozofii chińskiej i starożytnej Księgi Mądrości  - I Cing. Zawodowo od 25 lat zajmuje się systemową terapią rodzinną i  poradnictwem rodzinnym. oraz  negocjacjami partnerskimi. Od 1992 roku jest nauczycielem Tai Chi Chuan stylu Yang. Jego zainteresowanie filozofią, historią i kulturą Chin zaowocowało wydaniem, wspólnie z Oskarem Sobańskim, książki o Księdze Przemian pt.: "I Cing". Jest także autorem książki pt.: "Tai Chi Chuan, filozofia i praktyka".

mgr Krystyna Włodarczyk-Królicka

Znawca technik intuicyjnych, twórczej wizualizacji i wizualizacji medycznych, wieloletni wykładowca Studium Edukacji Ekologicznej.

Jesteśmy bardzo dumni z tego ,ze wykładowca naszego Studium, pani mgr inż. Krystyna Włodarczyk-Królicka otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej. Ta uroczystość odbyła się 15.05.2017 roku w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie w obecności przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i prezesów Zwiazku Rzemiosła Polskiego. To najwyższe odznaczenie państwowe w oświacie zostało przyznane za szczególne zasługi dla oświaty , wychowania i edukacji ekologicznej oraz za wieloletnią współprace z rzemiosłem. Pani  Krystyna Włodarczyk-  Królicka jest od wielu lat przewodniczącą dwóch  Komisji Egzaminacyjnych w zawodach bioenergoterapeuta i neuropata w Ogólnopolskiej Izbie Rzemieślniczej Bioenergoterapii i Radiestezji w Warszawie oraz przewodniczącą Komisji egzaminacyjnej w zawodzie Neuropata w  Dolnośląskiej izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu.

Gratulujemy.

mgr Ireneusz Mielec
Wykładowca i znawca Szkoły Wędrującej Gwiazdy w wykonywaniu ekspertyz Feng Shui posługuję się sprawdzonymi narzędziami: System Czterech Filarów Przeznaczenia, system analizy oparty na Bagua (Szkoła Życiowych Ąspiracji), System wywodzący się z Buddyzmu Tybetańskiego Szkoła Czarnych Czapek, Bazhai Pai, Szkołą Formy (Xing Fa), Szkołą Kąpasu (Li Fa)
instruktor Izabela Maćko

Konsultant Akademii, kilkunastoletnia praktyka i doświadczenie w nauczaniu Tai Chi stylu Yang oraz Qigong Luohan. Wykładowca Tai Chi, Qigong oraz Dietetyki Chińskiej, Orientalnych Metod Diagnozowania w Studium Edukacji Ekologicznej i Akademii Feng-Shui. Autorka podręcznika dla studentów pt. Dietetyka wg medycyny chińskiej. Dyplomowany instruktor Hung Sing Gwoon Luohan Qigong Polskiego Stowarzyszenia Sztuk Walki Choy Lee Fut Kung Fu.

mgr Zofia Pietkowska

Absolwentka filologii rosyjskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Wykładowca przedmiotu Projektowanie Ogrodów wg. Feng Shui.

 
mgr Grażyna Janusz

Absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Inżynier budownictwa, z zamiłowania zajmuje się aranżacją wnętrz i projektowaniem ogrodów. Połączenie tych dziedzin z wiedzą feng shui pozwala jej na zaproponowanie skutecznych rozwiązań.

dr Piotr Kosmęda

Absolwent Akademii Feng-Shui, Konsultant Akademii, specjalista w aranżacji i projektowaniu wnętrz, specjalista w zakresie remediów Feng Shui, szkoły Wędrującej Gwiazdy i 4 Filarów Przeznaczenia.

mgr Anna Wierzbicka

Znawca numerologii europejskiej i chińskiej.

mgr inż. arch. Jerzy Stysiał

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz absolwent Akademii Feng-Shui we Wrocławiu, Konsultant Akademii, specjalista w aranżacji i projektowaniu obiektów i wnętrz, specjalista w zakresie projektów wg Feng Shui.

mgr inż. Marcin Salski

Absolwent Akademii Feng-Shui, Konsultant Akademii. Specjalizuje się w analizach firm łącząc w swojej pracy wiedzę z zakresu Feng Shui z doświadczeniem w zakresie organizacji, zarządzania i finansów. Jest dyrektorem w jednej z polskich agencji reklamowych a wcześniej spędził kilka lat pracując na stanowiskach menadżerskich w firmach doradczych i w banku inwestycyjnym.

mgr inż. Andrzej Jaworski

Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie wydział ogrodnictwa. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonaniu ogrodów wg Feng Shui od 10 lat. Wykonał ok. 150 realizacji ogrodowych.

Goście

mistrz Ken Lai

Ken Lai urodził się i dorastał w Hong Kongu. Na początku lat osiemdziesiątych Studiował socjologię i psychologię biznesu na Uniwersytecie w Minnesotcie USA. Mistrz Ken Lai prowadzi wykłady i konsultacje w USA oraz za granicą w Indiach i Kanadzie. Jako nauczyciel Feng Shui, kładzie nacisk na niezależne myślenie i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Zachęca studentów do myślenia krytycznego i do tego by nie ufać ślepo temu, co znajdujemy w książkowej teorii. Uczy też jak łączyć różne metody zależnie od rozwiązywanego problemu ... czytaj więcej >>

mistrz Choward Choy

Howard Choy urodził się w Chinach i jako jedenastoletnie dziecko wyemigrował z rodzicami do Australii. Uczył się i studiował w Sydney gdzie ukończył architekturę. Gruntowne studia nad feng shui rozpoczął w 1970 roku w Hong Kongu. Jest znakomitym, zawodowo aktywnym architektem i jednocześnie wybitnym ekspertem, konsultantem feng shui ... czytaj więcej >>strzałka do góry