Teresa Anczakowska-Wanecka – Gliwice

Kamienie

Absolwentka Akademii Feng Shui We Wrocławiu nr licencji 084/V/1/2002 członek zespołu Consulting Team w Gliwicach.

Dzięki swoim Nauczycielom i Mistrzom, u których pogłębiała wiedzę o tradycjach i tajnikach sztuki feng shui, radiestezji, I-Cing, astrologii i numerologii chińskiej, a także dietetyki i medycyny chińskiej, zdobyła umiejętności niezbędne do samodzielnego wykonywania analiz i ekspertyz.

Promotorem pracy dyplomowej pt. “Feng Shui, a zdrowie” był założyciel Akademii prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki. Zakres pracy łączył dwa zagadnienia: feng shui – jego zależności życia w harmonijnym środowisku, oraz zdrowia – odzwierciedlenia skutków zakłóceń przepływu energii poszczególnych części domu i ich związek ze zdrowiem oraz aspektami życiowymi człowieka.

Wiedzę zdobytą podczas studiowania w Akademii wykorzystuje do poprawienia sytuacji życiowych swoich i innych, ale też ciągle ją pogłębia m.in. uczestnicząc w warsztatach i spotkaniach z Mistrzami tej tradycyjnej chińskiej sztuki, organizowanymi także przez Akademię.

Zwracającym się o konsultacje doradza i opracowuje ekspertyzy wg zasad feng shui w zakresie:

 

 • aranżacji przestrzeni pomieszczeń domów, mieszkań, firm /sklepów/ oraz ogrodów, parceli /działek/;
 • kupna, budowy i wynajmowania lokali mieszkalnych i użytkowych;
 • wyboru najkorzystniejszej parceli, obiektu – mieszkania, domu, miejsca dla firmy czy sklepu;
 • najkorzystniejszej lokalizacji budynku i poszczególnych pomieszczeń np. kuchni, sypialni, pokoju dzieci /wg daty urodzenia/;
 • doboru partnerów /pracowników/ wg chińskiej astrologii i numerologii.

  Praca zmierzająca do znalezienia i usunięcia przyczyn zaburzenia przepływu krążącej wokół nas subtelnej energii i efekty wprowadzonych zmian oraz zadowolenie klientów, dają jej wielką satysfakcję i zachęca ją do dalszego działania i analiz, które dziś potwierdzane są także nauką.

  Jej pasją – poza analizami feng shui – jest także dobór partnerów oraz poprawa relacji pomiędzy np. pracownikami czy domownikami.

  Jest też propagatorką zdrowego, harmonijnego stylu życia w zgodzie z prawami Natury, makrobiotyki, gotowania wg Pięciu Przemian oraz – zgodnie z medycyną chińską – zapobiegania powstawaniu chorób poprzez właściwe odżywianie się.

  Kontakt telefoniczny:
  Gliwice /032/ 279 18 17 oraz 0607 980 551
  lub e-mail: athanor@batnet.pl