mgr inż. arch. Jerzy Stysiał – Katowice

Kamienie

Łączę swoje dwudziestokilkuletnie doświadczenie zawodowe z wielowiekową chińską wiedzą feng shui. Wiedzą, która nie odrzuca żadnych nowych doświadczeń, tak wschodnich jak i zachodnich kultur. Uczy tolerancji i otwiera oczy. Pozwala mi nie tylko patrzeć ale także widzieć. Widzieć coraz więcej. Otwiera mi wciąż coraz szerzej oczy na znaczenie psychologii przestrzeni i daje narzędzia i inspiracje do dalszych działań. Nieustannie budzi we mnie intuicję i wspiera artystyczną stronę działań architektonicznych. Kruszy rutynę. Jest sztuką harmonijnej organizacji przestrzeni, a jest to również celem dobrej architektury, i stanowi tym samym podstawę mojego działania. Pozwala mi również lepiej zrozumieć potrzeby ludzi i służyć im swoim doświadczeniem.

Feng shui łączy medytacyjny spokój, meandrującej w szczelinach góry, wody z szaleństwem wiatru, oczyszczającego jak ogień i niosącego zapowiedź twórczych działań.

Jestem ekspertem i konsultantem feng shui, a także wykładowcą Akademii. Ukończyłem Akademię Feng Shui we Wrocławiu w 2000 r. i posiadam licencję eksperta nr 030/2000 tejże Akademii.

Wykonuję ekspertyzy mieszkań i firm zgodnie z zasadami feng shui.

Jestem architektem (dyplom w 1978 r. na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach) prowadzącym samodzielną praktykę zawodową w założonej przez siebie Architektonicznej Pracowni od 1990 roku (a wcześniej przez kilkanaście lat w państwowych biurach projektów) w zakresie budownictwa nowego jak i istniejącego (modernizowanego, adaptowanego, przebudowywanego):

– mieszkaniowego wielo – i jednorodzinnego, a także letniskowego

– ogólnego usługowego, biurowego, handlowego,- warsztatowego (rzemieślniczego) i przemysłowego

– zabytkowego

– aranżacji i wystroju wnętrz oraz małej architektury.

Wykonując kompleksowe dokumentacje techniczne, organizując oraz prowadząc nadzory autorskie i inwestycyjne oraz prowadząc poradnictwo techniczne dla budownictwa oraz współpracę w zakresie poradnictwa organizacyjnego i ekonomicznego. Działalność swoją prowadzę przy partnerskiej współpracy z innymi pracowniami i biurami projektowymi, a także firmami wykonawczymi.

Ekspert Akademii Feng Shui we Wrocławiu

Licencja nr 030/II/2/2000

ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA USŁUGOWA “JE*ST”
mgr inż. arch. Jerzy Stysiał

40-236 Katowice ul. Łączna 2/41
tel/fax. (032-255-39-70)
e mali: jurekjest@poczta.onet.pl