Iwona Kowalska – Wrocław

Kamienie

Wykonywanie ekspertyz mieszkań i firm zgodnie z zasadami Feng-Shui

Absolwentka kierunku „Aranżacja przestrzeni według Feng Shui”, Akademii Feng Shui we Wrocławiu.

Domy i mieszkania, które zostały zaprojektowane albo urządzone według zasad Feng Shui tworzą wokół nas harmonijną, przyjazną przestrzeń, która wpływa pozytywnie na życie rodzinne, zawodowe i towarzyskie. Przedmioty, kwiaty, światło znajdujące się w naszym otoczeniu, wywierają pozytywny bądź negatywny wpływ, emanują energią, która decyduje o dobrym samopoczuciu i powodzeniu finansowym, udanym życiu osobistym, właściwe relacje z ludźmi.

Wiedza Feng Shui ma szczególne zastosowanie w odniesieniu do pracodawców urządzających biura z myślą o korzyściach dla całej firmy i dla dobrej atmosfery pracy. Jeśli masz zamiar znaleźć dobrą lokalizację dla firmy, zaprojektować wizytówkę, papier firmowy, logo, warto sięgnąć po poradę eksperta Feng Shui, bo ona ułatwi nam życie. Jeśli planujesz rozpoczęcie nowej działalności, lub zmianę jej przedmiotu, jeśli chcesz zwiększyć swój potencjał lub poszukujesz możliwości dalszego rozwoju – feng shui będzie nieocenioną pomocą.

Można śmiać się z tego pytając czy to możliwe, by martwa natura, jaką jest dom czy wizytówka miała na nas tak duży wpływ. Ale można też zastanowić się jak to jest, że w niektórych miejscach chcemy przebywać a inne miejsca nas odpychają? Dlaczego w niektórych firmach zawsze jest pełno klientów a w innych pracownicy ciągle narzekają na światowy kryzys?

Pomyśl, jakby to było, gdyby twoja firma byłaby takim miejscem przyciągającym klientów!

Moje konsultacje obejmują ekspertyzy oraz doradztwo w aranżacji wnętrz, kształtowania przestrzeni oraz projektowanie logo, wizytówek, papierów firmowych według zasad Feng Shui. Dzięki prostym zmianom, Feng Shui poprawia klimat w domu, atmosferę w pracy, jakość związków partnerskich, relacje z rodzicami i dziećmi. Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu czy firmie może być dobry dla jednych, a niezbyt korzystny dla innych osób. Wpływ na atmosferę, szczęście, powodzenie oraz dostatek mogą mieć również meble, kolor ścian, rośliny jak i widok z okna.

Zakres konsultacji:

 • Doradztwo dotyczące zakupu ziemi, posiadłości.
 • Ocenę zagospodarowania działki, projektu domu lub mieszkania, wraz z propozycjami zmian.
 • Doradztwo w urządzeniu wnętrz.
 • Konsultacje aranżacji ogrodu zgodnie ze sztuką Feng Shui
 • Wybór najlepszej lokalizacji firmy, sklepu, biura itp., zgodnej z rodzajem prowadzonej działalności.
 • Ocenę otoczenia i obiektu wraz z propozycjami zmian.
 • Ocenę obecnego stanu wnętrza firmy wraz z propozycjami korzystnych zmian tworzących kreatywną, inspirująca atmosferę efektywności w miejscu pracy, pomagającą w realizacji zamierzeń i celów.Kontakt:

  biuro@fengshuikonsultacje.pl

  więcej informacji na stronie: www.fengshuikonsultacje.pl