Iwona i Jerzy Czyż – Warszawa

Kamienie

Od 1996 r. tworzymy udany związek. Połączyła nas miłość i wspólna pasja: otwartość na rzeczy nieznane i ciągła chęć rozwoju.

Iwona: Pamiętasz jaką książkę czytałeś kiedy się poznaliśmy?

Jurek: To był „Poradnik rozwoju duchowego” Leszka Żądło. Zresztą w tamtym czasie zaczytywałem się wszystkimi pozycjami L. Żądło, R. de Lafforest’a i innych kontrowersyjnych autorów.

Iwona: A ja byłam na etapie jogi kaukaskiej Karena Jemendżana. Ale to właśnie wtedy zaczęło się nasze wspólne poszukiwanie. Na dobry początek dwa stopnie Reiki i kurs doskonalenia umysłu metodą Silvy. To był moment, kiedy wszystko w naszym życiu zmieniło się na lepsze: rodzina, mieszkanie i praca.

Jurek: Najbardziej inspirujące okazały się dla nas wczasy z tai chi w Rogach – tak bardzo chcieliśmy poznać tę sztukę, że przejechaliśmy całą Polskę (wówczas mieszkaliśmy w Lublinie). Tam mieliśmy możliwość uczestniczenia w wykładach m.in. o filozofii i numerologii chińskiej i po raz pierwszy zetknęliśmy się z autentycznym feng shui oraz Akademią Feng Shui we Wrocławiu.

Iwona: Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, więc kiedy losy służbowe przeniosły nasze życie z Lublina do Zielonej Góry, wiedziałam że to po to, by poznawać feng shui w Akademii. I wciągnęło nas bez reszty. J

Jurek: Zresztą nie tylko feng shui. Często korzystamy z podpowiedzi Księgi Przemian i numerologii chińskiej. Eksperymentujemy z symbolami i remediami. Na co dzień ćwiczymy tai chi i chi kung. Szczęście to cały sprzężony ze sobą system Niebo-Człowiek-Ziemia i staramy się do niego podchodzić komplementarnie.

Iwona: Dla mnie niebagatelne znaczenie ma intuicja, więc na wiele decyzji ma wpływ – oprócz rozsądku – mój wewnętrzny głos. Mimo to, przy ekspertyzach chętnie stosuję bardzo racjonalną szkołę Wędrującej Gwiazdy.

Jurek: W moim przypadku chęć pomocy innym w pozytywnym wykorzystaniu energii otoczenia zaowocowała cyklem wykładów o feng shui, które prowadzę w Centrum Odnowy Psychofizycznej przy Szkole Kung Fu „Złoty Smok” w Zielonej Górze.

Nasze życie to codzienna praktyka chińskiej wiedzy. Jeśli czujesz niedosyt w jakiejś dziedzinie życia, to aranżacja mieszkania, domu, biura przy zastosowaniu Sztuki Feng Shui jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Iwona Wysocka-Czyż i Jerzy Czyż
nr licencji:   0172/2010 i 0171/2010

tel. +607 852 349

e-mail: jerzy.czyz@onet.pl