Bożena Radzikowska – Poznań

Kamienie

Konsultant roku 2008 oraz 2010r.

To dość trudne pisać o sobie. Z mojego punku widzenia wszystko jest takie oczywiste. Na co dzień żyję jak większość z Was, ale czasami wkraczam w świat mojej pasji, czyli świat filozofii wschodu. Z wachlarza możliwości, jakie daje TAO wybrałam praktyczne i pragmatyczne feng-shui.

Akademia Feng-Shui we Wrocławiu dała mi podstawy oraz możliwość doskonalenia się w nowym zawodzie – Konsultanta Feng-Shui. Teraz patrząc na świat i ludzi widzę oprócz tego, co widoczne, również to, czego nie widać, czyli przepływ subtelnej energii Chi i Sha. Stosując techniki i szkoły feng-shui aranżuję przestrzeń człowieka tak, aby służyła jego zdrowiu i powodzeniu.

Akademia Feng-Shui doceniała moją pracę przyznając mi tytuł Konsultanta 2008 i 2010 Roku. Mam również przyjemność przekazywać swoją wiedzę tym z Was, którzy zapisali się na kurs Feng-Shui w ESKK. Na portalu internetowym WWW.mamwiedze.pl można rozwiązać testy feng-shui mojego autorstwa, a w „Synchronii Czasoprzestrzeń Inspiracji” wziąć udział w warsztatach, których jestem autorem i które prowadzę. O feng-shui można poczytać na portalu www.wieszjak.pl , gdzie znajdują się również moje teksty. Współpracuję z Biurem Obrotu Nieruchomościami „Nasze Nieruchomości”. Tu można skorzystać z moich usług już na etapie zakupu działki, domu czy mieszkania. W mojej pracy przydaje się też wiedza i umiejętności grafika oraz projektanta wnętrz. Mam przyjemność współpracować ze studiem graficznym Krobski design a także z projektantem wnętrz.

Ćwiczę Jogę, Tai-Chi i fascynuje mnie fizyka kwantowa, której najnowsze odkrycia udowadniają wyższość energii nad materią a tym samym przybliżają nas do zrozumienia przepływu i działania energii. Jej przepływu zarówno w naszych organizmach jak i w naszym bliższym i dalszym otoczeniu oraz we Wszechświecie.

Praca Konsultanta Feng-Shui daje mi ogromną satysfakcję. Największą, kiedy widzę jak zmienia się życie moich klientów oraz wtedy, gdy po raz kolejny mogę przekonać się, że przestrzeń nas otaczająca ma wpływ na nasze powodzenie. Wystarczy tylko chcieć to wykorzystać.
Referencje: ESKK, Wieszjak, Synchronia
Warsztaty:

Najtrudniejsze drogi prowadzą nie przez góry i rzeki, ale przez ludzkie serca”.
BAJ JUYI

Cytat z książki Kwong Kuen Shan „Kot i Tao”

Kontakt:
strony www.feng-shui.net.pl
tele. 501-728-929.