Bożena Kuczkowska – Jelenia Góra

Kamienie

Konsultant Roku 2005
Wykonywanie ekspertyz mieszkań i firm zgodnie z zasadami Feng-Shui

Jestem absolwentką Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Od 2000 r. reprezentuję Akademię jako licencjonowany konsultant feng shui i członek Stowarzyszenia Działań Ekologicznych z siedzibą we Wrocławiu. Wiedzę zdobywałam u najlepszych nauczycieli – takich autorytetów, jak prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki, mgr Krzysztof Maćko i wielu innych.

Po ukończeniu studium ustawicznie poszerzam swoją wiedzę po przez częste kontakty ze środowiskiem konsultantów oraz udział w szkoleniach. Odbyłam staże organizowane przez Akademię: “Numerologia chińska”, “Psychologia przestrzeni”, “Feng Shui w związkach”, “Radiestezja”, “Kolory”, “Numerologia”, “Wędrująca gwiazda”.

Feng Shui jest dla mnie filozofią życia, która umożliwia mi samodoskonalenie, osiąganie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Pomaga w realizacji własnych celów, marzeń i pragnień.

“Księga Przemian – I Ching” stała się moim przewodnikiem i źródłem głębokiej inspiracji. Feng Shui to psychologia przestrzeni. Dokonując odpowiednich zmian w miejscu zamieszkania lub pracy, potrafię zaktywizować pewne strefy tak, aby sprzyjały bogactwu, osiąganiu sukcesów i zapewniały dobre samopoczucie. Nie projektuję obiektów i przestrzeni w dosłownym tego słowa znaczeniu. Natomiast proponuję i sugeruję najlepsze rozwiązania.

Moja oferta:

 

 • konsultacje przy zakupie działki, mieszkania, domu, samochodu
 • konsultacje projektów pod względem zgodności z zasadami Feng Shui
 • ekspertyzy mieszkań i domów ze szczególnym uwzględnieniem poprawy sytuacji finansowej, relacji pomiędzy partnerami, zdrowia, stosunków w pracy, etc.
 • dobór partnerów wg astrologii chińskiej
 • ekspertyzy firm
 • projekty logo, nazwy firmy, papieru firmowego, wizytówki zgodnie z zasadami Feng Shui

  Kontakt:
  Bożena Kuczkowska
  tel. (0….75) 752-42-45
  tel. kom. 600 380 238
  e mail:bkuczkowska@poczta.onet.pl