Beata Plewa – Gdynia

Kamienie

Konsultant Roku 2009

Jestem absolwentką Akademii Feng Shui kierunku Aranżacja Przestrzeni wg Feng Shui we Wrocławiu. Wiedzę zdobywałam pod kierunkiem (wieloletniego konsultanta) feng shui, autora wielu publikacji m.in. z dziedziny feng shui, radiestezji, medytacji i medycyny chińskiej prof. dr hab. inż. Z. Królickiego.

Od 2000 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Działań Ekologicznych z siedzibą we Wrocławiu działając jako ekspert Akademii Feng Shui z uprawnieniami do samodzielnego wykonywania ekspertyz Feng Shui. (Licencja nr: 036/II/2/2000)

Ekspert Feng Shui analizując przestrzeń czy to w mieszkaniu czy tez w miejscu pracy zwraca uwagę na rozmieszczenie i kształt pomieszczeń, ustawienie mebli, kolorystykę, elementy konstrukcyjne, dekoracyjne i inne mające znaczący wpływ na psychikę, sposób działania i jakość życia człowieka.

Podobnie jak lekarz medycyny wschodniej stosując akupunkturę jako korektę i aktywizacje chi w ludzkim ciele za pomocą igieł – ekspert Feng Shui stosując remedia czyli elementy aranżacji przestrzeni stosowane w Feng Shui (należą do nich miedzy innymi: lustra, światło, rośliny, obrazy, symboliczne akcenty dekoracyjne) koryguje zaburzenia i brak równowagi energetycznej w pomieszczeniach.

Efekty tych działań są zauważalne w tych dziedzinach życia w których działo się nie najlepiej – atmosfera w domu się poprawia, znikają kłótnie, problemy małżeńskie, dzieci lepiej się uczą, spotyka się towarzysza swojego życia, niespodziewanie zaczynają napływać dochody, spotyka się ludzi pomocnych w interesach, poprawia się atmosfera w pracy, szef daje podwyżkę lub dawno oczekiwany awans i tak można wyliczać bez końca, w zależności od problemów które obecnie nękają mieszkańców.

Bardzo korzystnie jest zasięgnąć rady konsultanta, gdy zamierza się kupić mieszkanie, budować dom swoich marzeń, zakłada firmę, planuje remont czy po prostu chce się cos zmienić w swoim życiu na lepsze.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na konsultacje.

Konsultacje dotyczą :

  • projektów mieszkań, domów, budynków firm,
  • mieszkań, domów, budynków firm,
  • parceli, działek letniskowych i ogrodów,
  • projektów wizytówek, papierów firmowych.

W zakres analizy wchodzi m.in. :

  • rozplanowanie pomieszczeń,
  • rozplanowanie umeblowania – dobór kolorów,
  • dobór dodatków dekoracyjnych.

W sprawie konsultacji z ekspertem Feng Shui Beatą Plewą proszę kontaktować się pod numerem telefonu:
( 58 ) 622 – 02 – 10, Kom. 0 602 216 038

 lub na adres e-mail: beataplewa@wp.pl

www.feng-shui-bazi.com.pl