Barbara Wyszpolska – Warszawa

Kamienie

Jestem ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu, nr licencji 0152/1/2009 oraz członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji; z wykształcenia jestem magistrem ekonomiki handlu zagranicznego SGH.
Feng shui zajmuję się już kilka lat. Obrona dyplomu na ocenę bardzo dobrą w Akademii Feng Shui, na kierunku aranżacji przestrzeni wg Feng shui, jest uwieńczeniem moich wcześniejszych i aktualnych, stale pogłębianych zainteresowań w tym zakresie.
Następną moją pasją jest radiestezja. Rozpoznaję różnego rodzaju szkodliwe promieniowania radiestezyjne w ramach przeprowadzanych ekspertyz Feng shui. Interesuję się także numerologią, chińską księgą mądrości I Cing, oraz litoterapią. “Wykonuję zabiegi reiki (III stopień inicjacji -mistrz uzdrowiciel) i stosuję metodę silvy”.

Od lat medytuję i uprawiam jogę.
Feng shui pomogło mi w życiu i uporządkowało wiele spraw. W pełni podzielam zapamiętane podczas nauki w Akademii słowa prof. Zbigniewa Królickiego: „Gdy porządkujesz przestrzeń wokół siebie, porządkuje ci się życie” Nasze uczucia i myśli znajdują odzwierciedlenie we wnętrzach, w których mieszkamy. Jeśli zaczniemy zmieniać przestrzeń wokół siebie zgodnie z zasadami feng shui, nasze uczucia, myśli i czyny również zaczną się zmieniać.
Ten niewidzialny świat uczuć i myśli tworzy widzialny świat materii i odwrotnie. Pomiędzy tymi dwoma światami istnieje sprzężenie zwrotne. Są to cały czas te same wibracje, tyle że o różnych stanach skupienia.
Przeprowadzam konsultacje i wykonuję i ekspertyzy domów, mieszkań i firm. Doradzam jak zaprojektować logo, wizytówkę, baner czy inne znaki towarowe zgodnie z zasadami feng shui. Rozpoznaję szkodliwe promieniowania wewnątrz pomieszczeń.

Kontakt:

Barbara Wyszpolska
www.fengshui-radiestezja.pl
bwyszpolska@gmail.com
w.barbara@aster.net.pl

tel. 505-30-07-85
609-296-153
22-638-26-67